Proponujemy Państwu następujące pakiety usług:

 • Easy Office adres – 190 zł / mies.
  Na podstawie odpowiedniej umowy udostępniamy Państwu adres do celów korespondencyjnych i rejestracyjnych oraz numer faksu. W Państwa imieniu odbieramy i archiwizujemy przychodzącą korespondencję. Informujemy o niej Państwa na bieżąco.
 • Easy Office start – 250 zł / mies.
  Prestiżowy adres dla siedziby, filii lub przedstawicielstwa firmy, numer faksu, catering (profesjonalne wirtualne biuro w Warszawie – w Śródmieściu lub na Starej Pradze). Na podstawie odpowiedniej umowy udostępniamy Państwu adres do celów korespondencyjnych i rejestracyjnych oraz numer faksu. W Państwa imieniu odbieramy i archiwizujemy przychodzącą korespondencję. Informujemy o niej Państwa na bieżąco. Obsługa cateringowa (kawa, herbata, woda min.) dla osób będących w biurze.
 • Easy Office start plus – 330 zł / mies.
  Funkcjonalność pakietu Easy Office start rozszerzona o udzielaniu Państwa kontrahentom podstawowych informacji o Państwa działalności.
 • Easy Office mobile – 550 zł / mies.
  Pakiet ten zawiera w sobie całą funkcjonalność Easy Office start, dodatkowo przydzielamy Państwa firmie dedykowany numer telefoniczny. Odbieramy w Państwa imieniu telefony, przyjmujemy wiadomości, udzielamy Państwa kontrahentom podstawowych informacji.
 • Easy Office standard – 850 zł / mies.
  Prestiżowy adres, stanowisko pracy, salka konferencyjna oraz pełna obsługa sekretarska. Udostępniamy Państwa firmie adres i numer faksu. Jednocześnie otrzymujecie Państwo umeblowane stanowisko pracy z własną linią telefoniczną oraz stałym dostępem do internetu, drukarki, ksero i faksu. Macie Państwo również możliwość korzystania z reprezentacyjnej salki konferencyjnej i cateringu zarówno dla pracowników Firmy jak i kontrahentów oraz pełnej obsługi sekretarskiej (obsługa spotkań, nadawanie przesyłek kurierskich, wysyłanie faksów, przyjmowanie wiadomości, recepcja itd).

Gwarantujemy Państwu profesjonalną obsługę i bardzo korzystne ceny.

Cennik dodatkowych usług Easy Office biuro

 • Wynajęcie salki konferencyjnej – 30 zł / godz.
 • Usługi sekretarskie – 60 zł / godz.

Podane ceny są cenami netto, do których należy doliczyć 23% VAT.